Eksperci Fitobello

 

Justyna nazwiskoJestem absolwentką Technologii Żywności i Żywienia Człowieka na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, studiów podyplomowych Dietetyka i Planowanie Żywienie na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu oraz studiów podyplomowych Psychodietetyka w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu. Stale poszerzam swoją wiedzę na licznych konferencjach i szkoleniach o tematyce związanej z żywieniem człowieka. Dysponuję najwyższej jakości analizatorem składu ciała firmy Jawon Medical IOI 353. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki, Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością oraz Towarzystwa Psychodietetyki. Swoim pacjentom służę specjalistycznymi poradami w kwestii żywienia, ustalam indywidualne diety wraz ze smacznymi przepisami oraz  pomagam eliminować błędy żywieniowe, by osiągnęli  wymarzoną sylwetkę.

„Nie uznaję „diet cud”. Jestem miłośniczką zdrowej i szybkiej kuchni. Wolny czas spędzam aktywnie na aerobiku, rowerze lub po prosu biegając. Dietetyka to moja pasja.”

 

Agnieszka s nazwiskoLekarz stomatolog i medycyny estetycznej.

http://www.znanylekarz.pl/agnieszka-splawska/stomatolog-lekarz-medycyny-estetycznej/wroclaw

„W swojej pracy łączę najnowsze zdobycze nauki i techniki wykorzystywane globalnie w gabinetach stomatologii i medycyny estetycznej w całej Europie. Przekłada się to na spektakularne efekty które za każdym razem są zgodne z oczekiwaniami moich pacjentów granicząc niejednokrotnie z całkowitą metamorfozą.”

 

Bartosz nazwiskoUrodziłem się we Wrocławiu i jestem do tego miasta bardzo przywiązany. Studiując na Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Fizjoterapii odnalazłem swoją życiową pasję. Kocham ludzi i kocham życie we wszystkich jego smakach. Może zabrzmi to banalnie, ale tak jak kandydatki do tytułu miss – marzę o pokoju na świecie. Bardzo cenię sobie w życiu wolność, ale taką, która zarazem nie ogranicza wolności innych ludzi. W zawodzie specjalizuję się w masażu tensegracyjnym, który pomaga przy wielu różnych schorzeniach. Jest skuteczny w leczeniu, nie jest jednak wystarczający do utrzymania całkowitej sprawności. Do tego potrzebne są jeszcze, jak to ujął Sokrates, ćwiczenia i dieta. Osobiście do tego pakietu włączam jeszcze stan umysłu oraz to czym go ‘karmimy’. Ponadto interesuję się treningiem funkcjonalnym/rehabilitacyjnym oraz dietetyką. Aby rozszerzyć swój warsztat fizjoterapeutyczny rozpocząłem kształcenie podyplomowe w zakresie Ortopedycznej Terapii Manualnej Kaltenborn Evjenth Konzept.

Malgorzata nazwiskoCertyfikowana jako coach, zrzeszona w Association for CoachingPosiada bogate doświadczenie w pracy oachingowej – ponad 600 godzin sesji coachingowych.Specjalizuje się w pracy nad podnoszeniem efektywności w myśleniu i działaniu, coachingu menadżerskim, coachingu kariery oraz relacji.Trenerka, absolwentka szkoły coachingu Centre for Coaching w Londynie, akredytowanej przez Association for Coaching, absolwentka Autorskiej Szkoły Trenerskiej (trener biznesu), absolwentka MBA na Polish Open University oraz Oxford Brooks University, wyróżniona za pracę dyplomową w dziedzinie Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Współzałożycielka Centrum Rozwoju Efektywności. Posiada doświadczenie menedżerskie, najbardziej zaś lubi wspierać innych w rozwoju metodami, które sama na sobie przećwiczyła.Metodologie i techniki pracy: GROW, SPACE, ABCD, stress mapping, poznawczo-behawioralna, RTZ (Racjonalna Terapia Zachowań), zorientowana na rezultaty. Integruję pracę z praktycznymi oraz emocjonalnymi aspektami problemu.

http://dobrycoach.pl/coach/gosia-henke