O mnie

Witaj!
Nazywam się Justyna . Tak naprawdę odżywianiem zaczęłam interesować się już w liceum, ale wtedy eksperymenty z jedzeniem i odchudzaniem doprowadziły do zaburzeń odżywiania. Myślę, że to doświadczenie pozwala mi bardziej zrozumieć psychikę moich pacjentów, ponieważ bardzo często zbyt mała lub nadmierna masa ciała spowodowana jest problemami natury psychologicznej.
Po maturze chciałam iść na psychologię, ale ostatecznie wybrałam Technologię Żywności i Żywienie Człowieka na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Jednak chęć poszerzania wiedzy z psychologii spowodowała, że ukończyłam studia podyplomowe z Psychodietetyki (SWPS we Wrocławiu). W międzyczasie robiłam liczne kursy i szkolenia dietetyczne oraz skończyłam studia podyplomowe z Dietetyki i Planowania Żywienia na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.
Od 2011 roku prowadzę własną Poradnię Dietetyczną FitoBello. Myślę, że pacjenci cenią mnie za to, że jestem osobą otwartą, potrafię słuchać i motywować ich do działania. Kładę nacisk na to, żeby moje jadłospisy były smaczne, proste i szybkie. Oczywiście uwielbiam aktywność fizyczną i staram się namówić na nią pacjentów (z różnym skutkiem).
U mnie nie ma kategorycznych zakazów typu „ Nie wolno Pani/Panu jeść słodyczy i pić alkoholu”. Jesteśmy ludźmi i małe przyjemności też są nam potrzebne.
Jeśli masz ochotę umówić się na wizytę zadzwoń: (+48) 605 650 804 lub napisz do mnie maila: gabinet@fitobello.pl